emo tr
EmoTrFan sitesine hoşgeldiniz (: üye değilseniz kayıt olup bizden biri olabilirsiniz eğlenceyi amaçlııyan gençlerin ve tüm müziik severlerin buluşma noktası EmoTrFan (:
üyeysen giriş yap ve eğlenceye son hız devam et (:

Join the forum, it's quick and easy

emo tr
EmoTrFan sitesine hoşgeldiniz (: üye değilseniz kayıt olup bizden biri olabilirsiniz eğlenceyi amaçlııyan gençlerin ve tüm müziik severlerin buluşma noktası EmoTrFan (:
üyeysen giriş yap ve eğlenceye son hız devam et (:

emo tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sitem Nickleri

Sitem Nickleri Empty Sitem Nickleri

Mesaj tarafından ♥│♥ ғαίятάĿэ ♥│♥ Paz Ağus. 02, 2009 1:34 pm

ésKı yeRıNi kaLbımDe aRama…séN qozumDen aKan seLe kaRı$†ıN…!!!

üzgünüm sénin yérini tıpkı sénin qißi 1iyLé doLdurdum

ήẾŖŞẼỵї бĭĿmèŇẽ ĢĔЯễҚ Ұ0ķ, ĤĀÐďįמї ฿ĭĿ ŶéťËř !

§Ếņ¡ ύήŨ‡‡ûM śĂחmα ĦËŔ қÖÞẻҝ ҺÁVĽĐĞĨЙĎα āқĽmĐâśЙמ

kıRıLdıysa bU kaLp bi keRe…!! kıÇını yıRtsAn nafiLe__

Sen gideRken ben dönüYodum diyenLer! Beraber gideLim bakaLım hangimiz daha önCe dönücek!

ba$qasına aidsin bLiorum..ama inadına seni her qecen qun daa coq sefiorum

Soytarılar Kral Olmuş.. Fahişeler Sultan…aMa ŞuNu uNuTMaYıNKi,SiZiN MaRKa oLDuĞuNuZ YeRDe eTiKeTi BeN KoYaRıM…..!!

[…|…Ne iLk Nede SonduN SevgiyLe BağLayıp NefretLe Son buLdun ÜzgünüM EZİK insaN Sende Unutuldun…|…]

ßu saattén s0nrA UgrA$mAm DünümLé wé DünümDékiLérLé.,.ßén yAr|nA ßakar|m yAn|mDakiLérLé

sewDim seNi neDensizZ sewmeDin ßeni $ereFsizZ ama ßiz kaLdırDıqımızZ g*tü inDirmesini De ßiLirizZ..

kaSmaS beNi KaHpE göNüLLeRiN SewGisi aSıL koYaN iSe deeR weRdikLeRimiN cekip gitMesİi…!
♥│♥ ғαίятάĿэ ♥│♥
♥│♥ ғαίятάĿэ ♥│♥
Moderatör
Moderatör

- Similar topics