emo tr
EmoTrFan sitesine hoşgeldiniz (: üye değilseniz kayıt olup bizden biri olabilirsiniz eğlenceyi amaçlııyan gençlerin ve tüm müziik severlerin buluşma noktası EmoTrFan (:
üyeysen giriş yap ve eğlenceye son hız devam et (:

Join the forum, it's quick and easy

emo tr
EmoTrFan sitesine hoşgeldiniz (: üye değilseniz kayıt olup bizden biri olabilirsiniz eğlenceyi amaçlııyan gençlerin ve tüm müziik severlerin buluşma noktası EmoTrFan (:
üyeysen giriş yap ve eğlenceye son hız devam et (:

emo tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aşk Nickleri

Aşk Nickleri Empty Aşk Nickleri

Mesaj tarafından ♥│♥ ғαίятάĿэ ♥│♥ Çarş. Ağus. 05, 2009 10:33 am

Aşk nickleri
Hayat bir şekilde elbet devam edecek birde içinde sen olsan işte o zaman her yer yeşerecek

Aşk gözlerde başlar,dudaklara iner,tekrar gözyaşı olarak bidaha akar bir gözyaşı olmak isterdim. gözlerinde doğup,yanaklarında yaşayıp,dudaklarında ölmek için…

O vefasız kalbin hissetmesede Sana bu şarkıyı dinleteceğim Bu aşkın uğruna ömrüm bitsede Sana sevmeyi öğreteceğim…

Sen yıldızlar kadar parlak ve güzelsin,ama aranızdaki fark onlar milyonlarca, sen ise bir tanesin…

İnanan İnanır a$kıma İnanιι madqı Sürece Yok oLur a$kıda VarLıqıyLa

Bağlanmayacaksn bir şeye, öyle körü körüne “O olmazsa yaşayamam” demeyeceksn.Demeyeceksin işte!Yaşarsın çünkü.Yaşıorm işte!

Birgün hayatin bütün güzelliklerinden vazgeçip ölüme sessiz sedasiz gitmek istersen, yanima gel ki sana sensiz yasamanin, sensiz olmanýn ölüm oldugunu göstereyim

Ne Elimden Tuttular Ne Yuzume Gulduler , Nede Bir Gun Olsun Ölümüne Sevdiler Ben Sevdim Baskasina Verdiler Bana Bu Dunyada Mutluluk Harammis meðer

Biraz seni bilirler, biraz beni Ama ne bilirler, Bu delinin seni deli gibi sevdigini

Sanmaki yerin dolacak,senden başkası benim olacak!Ne bana senin gibi bir sevgili,nede seni benim kadar çok seven olacak

hєяşєγiмSiη dємєм тєк SєωqiLiмSiη qüLüм dємєм SσLaяSıη öмяüм dємєм Sση вuLuяSuη кaLp aтıSıм dєSєм вєηıмLє Sση σLuямuSuη!

Bir gün yağmura yakalanırsan benden kaçtığın gibi yağmurdanda kaç çünkü bulutların arasında kaybolan aşkı için ağlayan benim

Sen dünyaya sürgün gönderilmiş bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim birdaha cennetine dönemeyeceksin

Seni her sabah ilk görenin güneş olması ne acı Oysaki seni her an görmeye can atan kalbimin olduğunu bilse birdaha asla doğmazdı

Keşke dağlarda gelincik olsaydımda okşamsını bilen avuçlarının içinde solsaydım

Ayrılık küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir. Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp yangını güçlendirdiği gibi

Unuttuklarını anımsa, Kaybettiysen ara, Özlediysen git bul, Kırdıysan af dile, Kırıldıysan affet Çünkü hayat çok kısa…

Dünya da iki çeşit gül olsun biri kırmızı diğeri beyaz sen beni unutursan kırmızı güller solsun ben seni unutursam beyaz güller kefenim olsun

Hiç kimsenin adını bilmediği bir duygudur yüreğimde sana karşı beslediklerim, bu duygu seni tanımakla başladı ve sonsuza dek sürecek bitanem
♥│♥ ғαίятάĿэ ♥│♥
♥│♥ ғαίятάĿэ ♥│♥
Moderatör
Moderatör

- Similar topics