emo tr
EmoTrFan sitesine hoşgeldiniz (: üye değilseniz kayıt olup bizden biri olabilirsiniz eğlenceyi amaçlııyan gençlerin ve tüm müziik severlerin buluşma noktası EmoTrFan (:
üyeysen giriş yap ve eğlenceye son hız devam et (:

Join the forum, it's quick and easy

emo tr
EmoTrFan sitesine hoşgeldiniz (: üye değilseniz kayıt olup bizden biri olabilirsiniz eğlenceyi amaçlııyan gençlerin ve tüm müziik severlerin buluşma noktası EmoTrFan (:
üyeysen giriş yap ve eğlenceye son hız devam et (:

emo tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karşılıksız Aşk Mektubu

Karşılıksız Aşk Mektubu Empty Karşılıksız Aşk Mektubu

Mesaj tarafından qiqi C.tesi Ağus. 01, 2009 8:53 pm

Seni ne çok sevdim ben. Ne çok gözyaşı döktüm senin için. Geceleri sen yatağında meleklerin kanatlarıyla uçarken ben penceremin önünde senin rüyana girmek için dua ederdim. Bir bakışınaKarşılıksız Aşk Mektubu Virgul bir dudak kıvrımında titreşen gülüşüne ulaşmak için dünyanın bütün çiçeklerini önüne sererdim.

ŞiirlerKarşılıksız Aşk Mektubu Virgul şarkılarKarşılıksız Aşk Mektubu Virgul sevgiler içimde tutuşan bir ateşKarşılıksız Aşk Mektubu Virgul onun yangınında senin için kül kesildim. Ağır hastalar geceyi zor geçirir. Sabahı bekler kırgın yüreklerKarşılıksız Aşk Mektubu Virgul hasta umutlarKarşılıksız Aşk Mektubu Virgul yalnız ruhlar. Yalnızdı gecelerim. Hastaydı gecelerim. Kan kaybından giden bir yaralı gibi umarsızdı gecelerim. Bir uçurumun kenarına beni taşıyan karabasandı gecelerim. Adına yalnızlık dedim. Sensizlik dedim.. Sen beni bilmedinKarşılıksız Aşk Mektubu Virgul beni tanımadınKarşılıksız Aşk Mektubu Virgul beni sevmedin.. Bu bir ölümdüKarşılıksız Aşk Mektubu Virgul bu bir fermandı .. Bıçak kesmez artık beniKarşılıksız Aşk Mektubu Virgul ip asmazKarşılıksız Aşk Mektubu Virgul çeküller yüreğimi taşımaz. Yaşamak mümkün değilKarşılıksız Aşk Mektubu Virgul yalnızlık karanlık kapılarıyla üstüme kapandı. Amansız acılar içindeyim.

Ey Sevdiğim.. Ben seni ne çok sevdim. Dünya bildiKarşılıksız Aşk Mektubu Virgul bir sen bilmedin. Yalnızlığın diğer adı aşka karşılık almamaktır. Kaçılamayacak kadar yakınKarşılıksız Aşk Mektubu Virgul tutulamayacak kadar uzak bir yerdesin.. Benim aşkıma yalnızlık kucak açtı. Senin yokluğuna dokundumKarşılıksız Aşk Mektubu Virgul içim yandı. Odamın çıldırtan sessizliğinde sana seslendim. Yankısı döndü dolaştıKarşılıksız Aşk Mektubu Virgul senin kapıların bana kapalı. Kendi sesim yine bana ulaştı. Anladım ki beni hiç duymayacaksın.

Sana sitem edemem. Sana kırılamam. Bir tek dileğim var sendenKarşılıksız Aşk Mektubu Virgul son bir tek isteğim. O da MUTLU OLMAN.

MUTLU OL SEVDİĞİM.. BİRİCİĞİM.. AŞKIM. NEREYEKarşılıksız Aşk Mektubu Virgul KİME GİDERSEN GİT YETER Kİ SEN MUTLU OL...
qiqi
qiqi
Admin
Admin

İş/Hobiler : azumlan ilgileniyorum :D
Lakap : qiqi

http://emotrfan.eniyiforum.net

- Similar topics