emo tr
EmoTrFan sitesine hoşgeldiniz (: üye değilseniz kayıt olup bizden biri olabilirsiniz eğlenceyi amaçlııyan gençlerin ve tüm müziik severlerin buluşma noktası EmoTrFan (:
üyeysen giriş yap ve eğlenceye son hız devam et (:

Join the forum, it's quick and easy

emo tr
EmoTrFan sitesine hoşgeldiniz (: üye değilseniz kayıt olup bizden biri olabilirsiniz eğlenceyi amaçlııyan gençlerin ve tüm müziik severlerin buluşma noktası EmoTrFan (:
üyeysen giriş yap ve eğlenceye son hız devam et (:

emo tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MükemmeL SeS organiZasyonu.. (Logitech & Creative)

MükemmeL SeS organiZasyonu.. (Logitech & Creative) Empty MükemmeL SeS organiZasyonu.. (Logitech & Creative)

Mesaj tarafından qiqi Paz Tem. 19, 2009 4:07 pm

Oldukça bir zaman önce aldığım bu seS düzeninden oldukÇa memnunum, henüz tam kapaSite ile dinleyemeSemde seSleri oldukÇa güzel, muhteŞem seS vermekte.. Daha önce müzik dinlediğimi SanıyormuŞum ben yaa, keSinlikle anladım ki bir bilgisayarın seS düzenide oldukÇa önem verilmeSi gereken bir konu, gerçi bunun bilinCindeydim ama elimdeki imkanlar böyle biŞiye elvermemiŞti.. Şimdi iSe alttaki gibi Logitech X-540 model 5+1 Ses Sistemi ve Creative Sound Blaster 5.1 ile daha güzeL bir seS dünyaSına girmiŞ bulunmaktayım… Şuan pek fazla gürültü yapamaSamda daha çeyrek kademe bile yaptığım takdirde alt komŞumuzun aşağıdan tavana yapmıŞ olduğu oklava taCizine maruz kalmaktayım..! şunuda anladım ki daha iyisi ve ileriSi iÇin iSe 7.1 olayına giriŞmek lazım… Gerçekten oyunlarda bile hiç duymadığınız seSleri duyabiliyorSunuz… Daha iyiSine Şimdilik ihtiyaÇ duymuyorum ama Logitech’in Z seriSi Sinema siStemi var oda muhteŞem, tabi baya bi küLFetli…

MükemmeL SeS organiZasyonu.. (Logitech & Creative) 4794xa2Hoparlör-Subwoofer 5+1
Woofer Çıkış Gücü 25W watt RMS
Uzaktan Kumanda Var
Ses Kalitesi:
Sinema ve oyunlarda 5.1 Sesin keyfini çıkarın
“Matrix Mode” sayesinde 2 kanal kayıtları 5.1 surround olarak dinleyin
Frequency Directed Dual Sürücüler her yere eşit ses dağılımı sağlayarak dengesizliği önler
Real-time Bass Equalization özelliği ile bas tepkisini artırın ve distorsiyonu azaltın
5¼” sürücülü “Ported Down-firing” Subwoofer ile daha derin bas sesler

Özellikler:
Duvara monte edilebilir uydular
LCD monitörlere asılabilen “merkez” uydu
Kontrol pod sayesinde ses, bas, açma/kapama ve matrix modu kontrol edin
Kulaklık girişi sayesinde kulaklıkla kullanılabilir
MP3 çalar, PC ve CD çalarlara kolay bağlantı

Teknik Özellikler:
Toplam güç (RMs): 70 watts RMS
Uydular: 45 watt RMS (2 x 7.4W ön, 15.4W merkez, 2 x 7.4W arka)
Subwoofer: 25 watt RMS
Toplam güç (Peak): 140 watt
Frekans aralığı: 40 Hz - 20 kHz
Sürücüler:
Uydular: (2) 5.08 cm ‘lik sürücüler (Her bir uydu için)
Subwoofer: 13,35 cm’lik portlu sürücü
Hoparlör boyutları:
Uydular: 21.35 cm x 8,15 cm x 12.7 cm
Merkez: 19.81 cm x 12.06 cm x 9.52 cm
Subwoofer: 28.57 cm x 16.51 cm x 24.76 cm

qiqi
qiqi
Admin
Admin

İş/Hobiler : azumlan ilgileniyorum :D
Lakap : qiqi

http://emotrfan.eniyiforum.net