emo tr
EmoTrFan sitesine hoşgeldiniz (: üye değilseniz kayıt olup bizden biri olabilirsiniz eğlenceyi amaçlııyan gençlerin ve tüm müziik severlerin buluşma noktası EmoTrFan (:
üyeysen giriş yap ve eğlenceye son hız devam et (:

Join the forum, it's quick and easy

emo tr
EmoTrFan sitesine hoşgeldiniz (: üye değilseniz kayıt olup bizden biri olabilirsiniz eğlenceyi amaçlııyan gençlerin ve tüm müziik severlerin buluşma noktası EmoTrFan (:
üyeysen giriş yap ve eğlenceye son hız devam et (:

emo tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Microsoft CEO'su Google OS'a Güldü

Microsoft CEO'su Google OS'a Güldü Empty Microsoft CEO'su Google OS'a Güldü

Mesaj tarafından JoeSataniq C.tesi Tem. 18, 2009 5:19 pm

Microsoft'un şef yöneticisi salı günü dünya pazarına açıklanan bilgisayar işletim sistemleri için planlanan Yeni Google Chrome OS hakkında sorulara sadece gülerek geçiştirmeyi denedi ama ısrarlı sorular karşısında en son yanıtı " İlginç.." şeklindeki kelime ile cevap verdi.
Microsoft CEO'su Steve Ballmer , şirketi için düzenlediği yeni teknoloji ortakları ile düzenlediği konferansta bu konulara gülerek karşılık verdi.
Chrome OS hakkında " Kim bilir , bu şey nedir " şeklinde yorumlayarak , Kelimeleri dikkatle seçerek " Chrome OS çok ilginç.." şeklinde yorumlar da bulundu.
İphone hakkında yorumlarda da bulunan ceo " İphone çok pahalı ama akıllı telefon pazarında büyük bir pay sahibi olmuştur " şeklinde yorumlarda da bulundu.
Salı günü özellikle dikkate çarpan nokta ise Microsoft hisselerinin Google Chrome OS yani Google'ın yeni işletim sisteminin açıklamasının hemen sonrasında $23.08 ' dan 15 cent düşmesidir.
Öyle görülüyor ki Microsoft asıl tehditi ne Linux nede Macintosh işletim sistemlerinde görüyor. Açıklanması ile Microsoft hisselerini düşürmeye yeten Coogle OS acaba çıktığı ilk gün nasıl bir atmosfer yaratacak.. Bu soruları zamana bırakıyor , sizlerle beraber gelişmeleri takip etmeye davet ediyoruz.
JoeSataniq
JoeSataniq
Süper Moderatör
Süper Moderatör

İş/Hobiler : Hobim Joe . xD
Lakap : Satanik

http://www.emotrfan.eniyiforum.net