emo tr
EmoTrFan sitesine hoşgeldiniz (: üye değilseniz kayıt olup bizden biri olabilirsiniz eğlenceyi amaçlııyan gençlerin ve tüm müziik severlerin buluşma noktası EmoTrFan (:
üyeysen giriş yap ve eğlenceye son hız devam et (:

Join the forum, it's quick and easy

emo tr
EmoTrFan sitesine hoşgeldiniz (: üye değilseniz kayıt olup bizden biri olabilirsiniz eğlenceyi amaçlııyan gençlerin ve tüm müziik severlerin buluşma noktası EmoTrFan (:
üyeysen giriş yap ve eğlenceye son hız devam et (:

emo tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"İlişkiye Ayıracak Vaktim Yok!"Miley Cyrus

4 posters

"İlişkiye Ayıracak Vaktim Yok!"Miley Cyrus Empty "İlişkiye Ayıracak Vaktim Yok!"Miley Cyrus

Mesaj tarafından em0nat Salı Eyl. 22, 2009 3:09 pm

"İlişkiye Ayıracak Vaktim Yok!"

Miley Cyrus, ne Liam Hemsworth ne de bir başkasıyla ilişkisi olduğu haberlerini yalanlıyor.

16 yaşındaki şarkıcı - oyuncu, şu sıralar herhangi bir ilişkiye ayıracak vakti olmadığını, Twitter'daki sayfasına romantik mesajlar yazmasının sebebini de tamamen 'eğlence' olsun diye yazdığını belirtiyor:"Ben bu tip mesajlar yazarak eğleniyorum ve bunu seviyorum."

Bunun dışında müzik ve sinema dünyasının içinde olduğu için de kendini çok şanslı hissediyor Cyrus: "Çoğu yaşıtımdan daha fazla çalışıyorum. Herkes kendisiyle yarışıyor. Aklıma okul dönemim geliyor... Okul kesinlikle bana göre değil. Bu şekilde çalışmak, okula gitmekten çok daha kolay."
em0nat
em0nat
Süper Moderatör
Süper Moderatör

İş/Hobiler : PC-Muzik-Lily Prudent *m
Lakap : em0nat

"İlişkiye Ayıracak Vaktim Yok!"Miley Cyrus Empty Geri: "İlişkiye Ayıracak Vaktim Yok!"Miley Cyrus

Mesaj tarafından ●«| ¢є¢α |»● Salı Eyl. 22, 2009 9:31 pm

ßencedee oLmasınn zatenn x@ "İlişkiye Ayıracak Vaktim Yok!"Miley Cyrus Icon_evil
●«| ¢є¢α |»●
●«| ¢є¢α |»●
Moderatör
Moderatör

İş/Hobiler : Çook . .
Lakap : Céca

"İlişkiye Ayıracak Vaktim Yok!"Miley Cyrus Empty Geri: "İlişkiye Ayıracak Vaktim Yok!"Miley Cyrus

Mesaj tarafından ||>> Müqé <<|| Cuma Eyl. 25, 2009 4:39 pm

aMann oLmasınn siNir oLuom şuu kıSaaa qıcıqqq "İlişkiye Ayıracak Vaktim Yok!"Miley Cyrus 875997
||>> Müqé <<||
||>> Müqé <<||
Çaylak Üye
Çaylak Üye

İş/Hobiler : geZmeqq müZiqq dinLemeqqq
Lakap : ßaLböcüqü

Mesaj tarafından Ecem_Kaulitz C.tesi Eyl. 26, 2009 10:40 am

Olmasın zaten Tokio Hotel ' e ve Jonas Borothers ' a bulaşmadıgı sğrece pekte sorun yok zaten
Ecem_Kaulitz
Ecem_Kaulitz
Admin
Admin

Lakap : KleoPatra...

- Similar topics