emo tr
EmoTrFan sitesine hoşgeldiniz (: üye değilseniz kayıt olup bizden biri olabilirsiniz eğlenceyi amaçlııyan gençlerin ve tüm müziik severlerin buluşma noktası EmoTrFan (:
üyeysen giriş yap ve eğlenceye son hız devam et (:

Join the forum, it's quick and easy

emo tr
EmoTrFan sitesine hoşgeldiniz (: üye değilseniz kayıt olup bizden biri olabilirsiniz eğlenceyi amaçlııyan gençlerin ve tüm müziik severlerin buluşma noktası EmoTrFan (:
üyeysen giriş yap ve eğlenceye son hız devam et (:

emo tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vague'nun Son Konuğu Bill Kaulitz

Vague'nun Son Konuğu Bill Kaulitz Empty Vague'nun Son Konuğu Bill Kaulitz

Mesaj tarafından Ecem_Kaulitz Paz Eyl. 13, 2009 10:10 am

Vague'nun Son Konuğu Bill Kaulitz 3268e8343df8fc865799d59

Bill Kaulitz, Alman Vogue dergisinin 30'uncu yıl özel sayısı için Karl Lagerfeld'in objektifine poz verdi.

Tokio Hotel grubunun solisti Bill Kaulitz, çekimde yaşadıklarını şöyle anlatıyor:

"Berlin'deki fotoğraf çekiminin yapılacağı sete geldim ve Karl Lagerfeld çekime bir an önce başlamak istedi. Son albümümüzün kayıtlarının gerçekleştiği Los Angeles'tan yeni dönmüştüm ve inanılmaz yorgun bir haldeydim. Neyse ki, Karl neşemi yerine getirdi ve bana enerji verdi. Onunla çok iyi anlaştık ve birlikte çok iyi vakit geçirdik. Ne tarz fotoğraflar istediğini çok iyi biliyordu. Onun inanılmaz bir vizyonu var. Sanki fotoğrafın son hali onun kafasında çok daha önceden beliriyor."
Ecem_Kaulitz
Ecem_Kaulitz
Admin
Admin

Lakap : KleoPatra...

- Similar topics